muhasebe programı, ön muhasebe programı, cari hesap programı,stok programı,cari programı,bilgisayar programı,hesap programı, çek programı, senet programı, çek senet programı, fatura programı, irsaliye programı, fatura irsaliye programı, kasa programı, proje programı, teklif programı, pos programı, barcode programı, barkod programı, barkot programı, otomasyon, yazılım, yazarkasa programı, satış programı taksitlendirme programı, taksit programı, mağaza programı, mağazacılık programı, restaurant programı,muhasebe programı, ön muhasebe programı, cari hesap programı,stok programı,cari programı,bilgisayar programı,hesap programı, çek programı, senet programı, çek senet programı, fatura programı, irsaliye programı, fatura irsaliye programı, kasa programı, proje programı, teklif programı, pos programı, barcode programı, barkod programı, barkot programı, otomasyon, yazılım, yazarkasa programı, satış programı taksitlendirme programı, taksit programı, mağaza programı, mağazacılık programı, restaurant programı,muhasebe programı, ön muhasebe programı, cari hesap programı,stok programı,cari programı,bilgisayar programı,hesap programı, çek programı, senet programı, çek senet programı, fatura programı, irsaliye programı, fatura irsaliye programı, kasa programı, proje programı, teklif programı, pos programı, barcode programı, barkod programı, barkot programı, otomasyon, yazılım, yazarkasa programı, satış programı taksitlendirme programı, taksit programı, mağaza programı, mağazacılık programı, restaurant programı,muhasebe programı, ön muhasebe programı, cari hesap programı,stok programı,cari programı,bilgisayar programı,hesap programı, çek programı, senet programı, çek senet programı, fatura programı, irsaliye programı, fatura irsaliye programı, kasa programı, proje programı, teklif programı, pos programı, barcode programı, barkod programı, barkot programı, otomasyon, yazılım, yazarkasa programı, satış programı taksitlendirme programı, taksit programı, mağaza programı, mağazacılık programı, restaurant programı

 

 

Rekabet Gücünüzü Yükseltin

 

 

PROJE YÖNETİM SİSTEMİ SİZE NE KAZANDIRACAK?

PYS (Proje Yönetim Sistemi), Mai Yazılım tarafından tamamen Windows altyapısı ile hazırlanmış Stok, Cari, Çek - Senet, Fatura - İrsaliye, Kasa, Teklif - Proje ve Geliştirilmiş Ajanda modüllerinden oluşan mükemmel bir İş Yönetim yazılımıdır.

 

 

PYS nin asıl öne çıkan tarafı ise Teklif ve Proje modülleri ile Artık Depo Kontrol Sisteminin mükemmel işbirliği sayesinde işletmenize daha az maliyet ve daha fazla kâr oranı ile rekabet gücünüzü yükseltmenize olanak sağlamasıdır.

PYS nin diğer özelliklerinden birisi de yöneticiler için büyük kolaylık sağlayan geliştirilmiş ajanda sistemidir. Geliştirilmiş ajanda sistemi ile sistemdeki tüm kullanıcıların yapmış olduğu işlemleri (kasa işlemleri, sevkiyatlar, faturalar vb.) kolay bir şekilde izleme olanağına sahipsiniz. Siz şehir dışı, yurt dışı gezilerindeyken, tatile çıktığınızda çalışanlarınızın neler yaptığını görebileceksiniz.

 

TEKNOLOJİ İLE TANIŞIN

1 Windows altında tam uyumluluk, tam performans ile çalışabilme olanağı.
2 PYS en gelişmiş sistem mimarisiyle geliştirilmiştir.
3 Esnek ve kolay raporlama sistemi ile istediğiniz sayıda rapor hazırlama olanağı.
4 Raporlarınızı e-mail ile gönderebilme olanağı.
5 Hızlı ve kolay kullanım.
6 Her kullanıcı için ayrı ayrı yetki verebilme.
7 Herbiri ayrı veri tabanında sınırsız sayıda firma ile çalışabilme.

STOK MODÜLÜ

STOK YÖNETİMİNDE ERGONOMİ

Stok Modülü ile stoklarınızı gruplara ayırabilir, grup bazında raporlar alabilirsiniz. Her bir stok kartı için belirleyeceğiniz oranlarda maksimum ve minimum miktarlarını kontrol ederek minimum stok minimum sipariş ile depolarınızda ergonomik bir düzeye erişebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak stoklarınıza barkod numarası vererek barkod etiketi basabilirsiniz.

 

 

 

 

Fiili sayım metodu ile gerçek sayım ve PYS tarafından yapılan sayım karşılaştırılarak kaçak stok giriş - çıkış işlemlerini kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

 

CARİ HESAPLAR

Cari modülü ile Satıcı ve Müşteri hesaplarını birbirinden bağımsız olarak takip edebilirsiniz. Gerektiğinde hem satıcınız hem de müşteriniz olan firmaların hesaplarını birleştirerek takip edebilirsiniz. Personel kartlarınızı tanıtabilir, hesaplarını tutabilirsiniz.

 

 

 

ÇEK - SENET MODÜLÜ

Portföyde, Bankada, Tahsil edilen, Ciro edilen Karşılıksız/Protesto edilen, Ödenen ve İptal edilen Müşteri ve Firma çeklerinizi tek pencerede takip edebilme olanağı sunar.

 

 

FATURA - İRSALİYE MODÜLÜ

Alış ve satış işlemlerinde farklı fiyat ve satış işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz alış / satış fatura ve irsaliye kartları otomatik olarak cari kartlara ve stok kartlarına bağlanarak cari borç / alacak ve stok giriş / çıkış işlemleri olarak kaydedilir.

 

 

KASA MODÜLÜ

Resmi ve Gayriresmi kasa hesabınızı tutabilirsiniz.

 

 

Kasa modülü ile

1 Günlük Kasa Defteri
2 Havale İşlemleri
3 Tahsil Tediye İşlemleri
4 Nakit İşlemleri
5 Ortaklar Hesabı İşlemlerini tek pencerede takip edebilme olanağına sahipsiniz.

 

 

 

TEKLİF VE PROJE MODÜLÜ

ONA SORMADAN HİÇBİR İŞ YAPMAYIN

Müşterilerinize yapmak istediğiniz tüm projelerinizi Teklif modülü ile hazırlayabilirsainiz. Teklif hazırlama sırasında Artık Depo Kontrol Sistemi yardımıyla kullanacağınız stokları Artık deposundan anında aktarma olanağına sahipsiniz. Teklifleriniz müşterileriniz tarafından onaylandığı zaman tek tuş ile bu tekilfleri Proje modülüne aktarabilirsiniz.

 

 

Teklif ve Proje modülleri ile yapabilecekleriniz :

1 Satışlarınızı minimum maliyet ile gerçekleştirebilirsiniz.
2 Satış maliyetlerinizi anında görerek satış fiyatınızı bu maliyete göre belirleyebilirsiniz.
3 Artık deposundan alacağınız malzemeler ile Teklif Maliyeti ve Gerçek Maliyeti olmak üzere iki farklı maliyet çıkartarak Satış Fiyatını belirlemenizde olağanüstü kolaylık sağlar.
4 Projenizde kullanacağınız tüm malzemelerin depolarınızdaki mevcut durumunu, eksik kalan miktarlarını, sipariş edilmesi gereken miktarlarını iş akımı süresünce takip edebilirsiniz.
5 İsteğe bağlı olarak proje maliyetlerine personel giderlerini ekleyebilirsiniz.